Paykwik Nedir ?

Paykwik , sanal kart kullanımının yaygınlaştığı bu dönemde sizin hızlı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlayacak olan kredi kartı gibi kolay bir şekilde kullanacağınız sanal karttır.

Neden Paykwik Tercih Edilmeli ?

Sanal kart kullanımında dikkat etmeniz gereken iki önemli husus vardır . Hızlı ve güvenli olması. Paykwik sanal kartında bu iki kriterde sağlanmıştır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7 gün 24 saat çalışmaktayız. İçerisinde bulunduğumuz çağda alışverişin sanal ortama döndüğü ve insanların çocuğunun mağazalardan değil de internet üzerinden alışveriş yaptığını biliyoruz . Alışverişler sadece yurt içinde kalmayarak yurt dışında da yapılmaktadır ve yurt dışı alışverişlerde çoğunlukla bir güven sorunu oluşmaktadır. Bu sorunu ortadan kaldırmanın en önemli yolu da sanal kartları kullanmaktır . Sizlere önereceğimiz en uygun sanal kart paykwik ve paykasa olacaktır. İkisini de incelemenizi öneririz . Tercihinizi yaptıktan sonra güvenle alışveriş yapabilir ve istediğiniz ürüne hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz .

Paykwik Nasıl Kullanılır ?

Kullanım olarak kredi kartından bir farkı yoktur . Yani nasıl kredi kartını kullanıyorsanız sanal kartınızı da aynı şekilde kullanabilirsiniz . Oldukça kolay ve açık bir kullanımı vardır . Kartınız sizin için tanımlandıktan sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz .